سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
   

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 12 تیر 1396 - 01:20:17 ب.ظ

دیدار جانشین سپاه صاحب الامر استان با مدیر کل ثبت

سرهنگ طاهرخانی جانشین سپاه صاحب الامر استان بهمراه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان با شهریار کناریوند مدیرکل ثبت استان قزوین دیدار کردند.

 

 

سرهنگ طاهرخانی جانشین سپاه صاحب الامر استان بهمراه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان با شهریار کناریوند مدیرکل ثبت استان قزوین دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین،آقای کناریوند ضمن خیر مقدم به جناب سرهنگ طاهرخانی وجود پایگاه بسیج را در هر اداره ای مایه خیر و برکت در آن اداره دانست. کناریوند اداره ثبت اسناد و املاک را یکی از ادارات پرکار با حجم بالا و بسیار حساس خواند و افزود: بهترین فرهنگ خدمات رسانی به مردم همان فرهنگ بسیجی و انقلابی و کار دل‌سوزانه و بی‌منت در راه خدا است.ایشان تصریح کرد: باید فرهنگ بسیج در بین همه کارمندان نهادینه شود و هدف وجودی بسیج، همان خدمت رسانی بیشتر به مردم می باشد. ایشان یکی از اهداف عمده بسیج را رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده دستگاهها دانست.

  در ادامه این دیدار سرهنگ طاهرخانی جانشین سپاه صاحب الامر استان گفت :اشاعه فرهنگ بسیج که همان خدمت رسانی به مردم است از مهم‌ترین وظایف بسیج کارمندی است و در تحقق این مهم تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم.

در پایان این دیدار سرهنگ طاهرخانی از پایگاه سیدالشهداء اداره کل ثبت بازدید و رسول کرمانی فرمانده پایگاه به ارائه گزارشی در مورد روند برگزاری جلسات حلقه صالحین، امور فرهنگی و شرکت در برنامه های متمرکز حوزه پرداخت.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است