سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
   

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 22 شهریور 1396 - 12:15:05 ب.ظ

کسب رتبه برتر توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین در جشنواره شهید رجائی

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین در جشنواره شهید رجائی موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در ارتقاء رتبه عملکرد دستگاه های اجرایی گردید.

 

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین در جشنواره شهید رجائی موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در ارتقاء رتبه عملکرد دستگاه های اجرایی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین فریدون همتی استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجائی استان قزوین با اهداء لوح از شهریار کناریوند مدیر کل ثبت استان قزوین در خصوص کسب عنوان دستگاه برتر در ارتقاء رتبه عملکرد  بین دستگاه های اجرایی که بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 بدست آمده بود تقدیر کرد.

شهریار کناریوند ضمن تبریک هفته دولت کسب این عنوان را مرهون تلاش مجموعه همکاران ثبت در سطح استان دانست و گفت: تلاش همه همکاران در راستای پیشبرد اهداف سازمانی،ارتقای سطح ارائه خدمات الکترونیکی به مراجعین،تحول گرایی و ارتقای عملکردی ستودنی است وی افزود: بهترین خدمت به مردم جلب رضایت مردم و ارائه خدمت صادقانه به آنها می باشد که در ثبت استان توسط همکاران انجام می گیرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران ثبت اسناد و املاک استان قزوین و تیم ارزیابی عملکرد این اداره کسب این موفقیت را به مجموعه کارکنان تبریک و برای آنها ارزوی موفقیت کرد.

در قسمتی از متن این تقدیر نامه امده است: اینک که اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین با سرلوحه قرار دادن سیاست های مقام معظم رهبری در نظام اداری ،سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های توسعه و هدایت و راهبری جنابعالی؛ بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در ارتقاء رتبه عملکرد  نسبت به سال گذشته شده است با کمال افتخار این لوح تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد. امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید ،همواره موفق و موید باشید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است