چاپ        ارسال به دوست

سومین نشست مدیر کل ثبت استان با روسای واحد ثبتی تابعه ،مسئولین بخشها و کارشناسان ثبت استان

 

با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین و روسای واحد های ثبتی تابعه مسئولین بخشها و کارشناسان استان سومین نشست شورای اداری به منظور  ابلاغ و تشریح برنامه عملیاتی مصوب سالجاری سازمان در دفتر مدیر کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین صفدر کشاورز  مدیر کل ثبت استان ضمن قدرداني از زحمات کليه همکاران به تشریح و ابلاغ برنامه عملیاتی سازمان در سال جاری پرداخت و گفت: مبنای کار در سال جاری داشتن برنامه مدون و دقیق توسط روسای واحد های ثبتی می باشد وی افزود: اگر برنامه داشته باشیم در پیشبرد امور موفق خواهیم بود وی به شدت از روز مره گی امور نهی کردند. ایشان رعایت نظم و انضباط  در هر مجموعه را اساس کار دانست و تاکید کرد: اگر مسئولین و روسا و مدیران بخشها خود در نظم و انضباط اداری ،ورود و خروج و حضور و غیاب اهتمام نداشته باشند طبیعی است که زیر مجموعه آنها نیز رعایت نخواهند کرد و این بازتاب بدی در بین مردم خواهد داشت و مجموعه را به چالش خواهد کشید.

کشاورز با اشاره به اینکه همه روسا و مسولین بخش ها و مدیران باید روحیه مبارزه با فساد داشته باشند گفت: نباید در قبال فساد و یا خلاف قانون عمل کردن بعضی از افراد بی تفاوت باشیم همه ما باید روحیه مبارزه با فساد در همه زمینه ها داشته باشیم و اگر بی تفاوت از کنار این مسائل بگذریم حتما خود و مجموعه آسیب خواهد دید.
ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه همه ما مسلمانیم و باید به شعایر اسلامی عمل کنیم تاکید کرد: مسئولین بخشها و روسا و مدیران باید به نماز جماعت اول وقت و سایر برنامه های مذهبی و دینی اهتمام داشته باشند.

 مدیر کل ثبت استان تکریم ارباب رجوع را از اوجب واجبات دانست و گفت: یکی از اولویت های مهم اداره کل ثبت احترام به ارباب رجوع است وی افزود: اگر خواسته ارباب رجوع مطابق با قوانین نباشد بهتر است با بیان مناسب پاسخ لازم داده شود .ایشان اظهار داشت : درست است فشار کار زیاد است و بعضی از مراجعین نسبت به قوانین ثبتی آگاهی ندارند و ممکن است روحیه پرخاشگری داشته باشند وظیفه ماست که با سعه صدر پاسخ قانونی لازم را با روی گشاده به آنها دهیم. وی تاکید کرد:همانگونه که ما به عنوان ارباب رجوع به ادارات دیگر مراجعه می کنیم و توقع داریم که با ما برخورد مناسب شود انها هم همین انتظار را از ما دارند  بنابراین لحظه ای خود را جای انها بگذاریم.

مدیر کل ثبت استان با اشاره به اتمام آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی در کل استان گفت: آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی در تمام واحد های ثبتی تمام شده و روسای واحدهای ثبتی باید نسبت به بروز رسانی ارشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی حساس، دقیق  و اهتمام ویژه داشته باشند و مسئولیت نظارت بر برروز رسانی ارشیو الکترونیکی پرونده ها به عهده آنها می باشد.

ایشان با اشاره به اینکه در بحث اجرای شمیم استان قزوین جزء استانهای برتر کشور می باشد گفت : اگر مشکلاتی در واحد های ثبتی در خصوص شمیم هست باید همکاران کاداستر نسبت به رفع مشکل در اسرع وقت اقدام نمایند تا در روند الکترونیکی فرایندهای ثبتی مرتبط با بحث شمیم خللی صورت نگیرد.وی تاکید کرد: همکاران کاداستر و نقشه بردار در بحث شمیم و تثبیت و جانمائی نقشه ها اهتمام لازم را داشته باشند و روزانه آن را رصد کنند.

 


١٢:٢٩ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٠١    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
مناسبت ها

پیوندها